Ogłoszenie


#1 2009-09-15 19:09:30

cobra2000

Administrator

7770078
Skąd: Śliwice
Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 64
Punktów :   

Poradnik-BUDYNKI

1. Czy jak mam wyłączony komputer to dochodzą mi surowce?
Tak jest to gra on-line i toczy się bez przerwy.
Surowce cały czas się wydobywają.

2. Jak mogę wybudować dany budynek?
W grze zakładka drzewko technologiczne
tam jest napisane, jakie warunki trzeba spełnić by móc dany budynek wybudować

3. Brak wydobycia żelaza
Wejdź w zakładkę gospodarka i zmniejsz działalność pieca hutniczego
Najprawdopodobniej masz większe zużycie żelaza (przez piec hutniczy) niż wydobycie
Żeby żelazo było produkowane, poziom kopalni żelaza musi być wyższy od poziomu huty metalu.

4. Baza floty a ilość statków
Każdy poziom bazy floty zwiększa ilość wysyłanych flot ale nie ma wpływu na ilość statków

5. Jak strzelać działem cząsteczkowym?
Poczekaj aż się naładuje potem w jak wejdziesz w zakładkę budynki będziesz miał opcję zastosuj
Tam wpisujesz koordynaty i wybierasz priorytety celu.
Dajesz odpal i strzał został wykonany (poczekaj aż promień dotrze do planety docelowej)

6. Po co magazyny?
Magazyny mają ograniczoną ładowność. Jeśli ładowność dojdzie do 100% to kopalnie przestaną wydobywać surowiec

7. Co daje obniżenie poziomu?
Dodatkowe pole na planecie. Ale za zniszczenie każdego poziomu budynku musisz zapłacić.

8. Ile pól zajmuje budynek?
Każdy poziom budynku zajmuje jedno pole
Obrona nie zajmuje pól…

9. Kasacja planety a pkt.
Jeśli skasujesz planetę zostaną odjęte Ci pkt za wszystko, co znajduje się na danej planecie (budynki, ewentualnie flota, jeśli nie przeniesiesz jej na inną planetę)

Offline

 
Jest to sojusz tylko dla aktywnych graczy którzy wiedza ze z sukces rodzi sie w krwi, krwi wrogów!!;

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.psychologiaogolna.pun.pl www.narutoahinobi.pun.pl www.lastbk.pun.pl www.uks.pun.pl www.pokemon-stories.pun.pl